Status #11845

Tak vás všechny zdravím ještě jednou. Seznámení se a diskuse [...]


Habřina
via Ubuntu - Czech Republic - Morava
Tak vás všechny zdravím ještě jednou. Seznámení se a diskuse okolo dalšího postupu na Vyšehradě dopadla v celku myslím si plodně a s Ivem jsme se shodli, že akce skončila úspěšně. K tomu nám přálo počasí. (miluju slunečné dny!) Jak už jsme se shodli posílám určitou sumarizaci toho na co se teď budeme soustředit:

1. "ZASÍVAT SEMÍNKA" - nestydět se za svůj postoj a nenásilnou formou tu myšlenku pouštět dál mezi svoje známé, přátele, rodinu. Kdo má chuť může ve svém nejbližším okolí uspořádat "besedu", "workshop", kdo se cítí "přednášku". Cílem je rozšířit naší zatím velice skromnou komunitu (Nikdo to za nás neudělá - My jsme ti na které čekáme)

2. "REGISTRACE DO ZDEJŠÍ SKUPINY" - pomáhejte méně zdatnějším s registrací a nasměrujte je přímo sem ať máme kvalitní komunikační a podpůrný kanál pro naší vznikající komunitu.

3. E-MAIL OD JIŘÍHO ŠIKOLY - prosím vás všechny o jeho podporu s jeho projektem a řiďme se jeho instrukcemi s jeho propagací, která nám může později vyřešit mnoho otázek při implementaci UBUNTU myšlenky.

4. SEANCE/MEDITACE k municipálním volbám v JAR - založím událost, kdy je možno uskutečnit "hromadné hnutí mysli" ve prospěch vítězství jednoho z 12 vybraných cílových měst v JAR Michaelem Tellingerem - o termínu budeme diskutovat

5. ZPROVOZNĚNÍ A PŘEKLAD STRÁNEK UBUNTUPARTY.CZ - závazek si dal Jirka ohledně kontaktování správce a zjištění informací. Jana se nabídla případně s pozdějším překladem ze stránek jihoafrické odnože. Pro přehled zde : http://www.ubuntuparty.org.za

6. POSTUPNÉ ŘEŠENÍ 39 KROKŮ "PLÁNU AKCE" - jak jsem slíbil v průběhu příštího týdne tu vypíši všechny postupné kroky, o kterých jsme začali debatovat a které jsou v AJ vypsány na stránkách ubuntu JAR. Žádám vás o jejich pročtení a následné zamyšlení se nad jednotlivými kroky a případný komentář k nim. - řešení a dopolovávání těchto kroků je nezbytnou součástí naší pozdější ale i NYNĚJŠÍ práce. Mělo by to jít ruku v ruce s předchozími 5 body naší nynější snahy.


Bylo mi ctí vás všechny poznat a příjemné být "mezi svými" Pojďme dělat svět lepším. Je to na nás
Jan BD
Dobrý den, neplánujete vystoupit nebo popovídat na Svobodném vysílači o Ubuntu? Nebo už takový pořad byl (nebo video) a uniknul mi?
Tuesday 31 May 2016, 07:02:39
Ondřej S
obávám se, že tak daleko jsme zatím nedospěli, ale jsem pevně přesvědčen, že
určitě na to dříve či později dojde
Wednesday 1 June 2016, 20:53:04
Please login to make a comment

© 2014 - 2019 Coeō
Coeō © 2014 - 2019 Coeō (Matthew Dowle) | Designed and developed by Matthew Dowle | Coeō Terms and Conditions / Legal | Sitemap